Esav Hukuk

EKİBİMİZ

Eşref Çalışır

Avukat Arabulucu Eşref ÇALIŞIR, 1977 yılında Nevşehir ilinde doğdu.1998 – 2005 yılları arasında Uluslararası bir şirketin hukuk departmanında Avukat olarak çalışmıştır. 2005 yılında kendi bürosunu kurarak serbest avukatlık faaliyetlerine başlamıştır. O tarihten bu yana birçok davada avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermiş olup hali hazırda ofisimizin kurucu avukatlığını üstlenmiş bulunmaktadır.

Eşref Çalışır

Avukat Arabulucu

Damla Seçkin

Avukat Damla SEÇKİN, 1984 yılında İstanbul ilinde doğdu. 12 yıldır aktif şekilde avukatlık mesleğini icra eden Seçkin büromuz bünyesinde özellikle Aile Hukuku, Ticaret Hukuku, alanlarında dava ve danışmanlık departmanında çalışmalarına devam etmektedir.

Damla Seçkin

Avukat

İbrahim Talha KAYIHAN

Avukat İbrahim Talha KAYIHAN ,1995 yılında Kütahya-Tavşanlı’da doğdu. Ofisimiz bünyesinde dava ve danışmanlık departmanında hususiyetle Kişisel Verilerin Korunması Hukuku ve İş Hukuku alanlarında dava ve danışmanlık departmanında çalışmaktadır.

Abdullah Mesut ÇAYIR

Avukat Abdullah Mesut ÇAYIR, 1994 yılında Eskişehir’de doğdu. Büromuz bünyesinde dava ve danışmanlık departmanımızda hususiyetle Miras Hukuku ve İcra-İflas Hukuku alanlarında çalışmaktadır.

Abdullah Murat BİRCAN

1996 Yozgat ili doğumlu olan Abdullah Murat BİRCAN ofisimiz bünyesinde dava ve danışmanlık departmanında hususiyetle İdare Hukuku ve Tüketici Hukuku alanlarında çalışmaktadır.

Coşkun TARAK

Coşkun TARAK 1988 yılı Ordu-Fatsa doğumlu olup Anadolu Üniversitesi AUZEF Adalet Meslek Yüksek Okulundan mezun olmuştur. Büromuz bünyesinde icra-alacak takibi departmanında görevli olan Tarak 2009 yılından beri alacak takip sürecinde icra katibi olarak çalışmaktadır.

Yasin Çalışır

Yasin ÇALIŞIR, 1989 yılında Nevşehir’de dünyaya geldi. Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümünden 2017 yılında mezun olmuş olup Halen Anadolu Üniversitesi AUZEF Adalet Meslek Yüksek Okulunda öğrenimini devam etmektedir. Büromuz Bünyesinde 2017’den beri icra-alacak takibi ve muhasebe departmanında çalışmaktadır.

Burcu Aksoy

Burcu AKSOY İstanbul 1993 doğumlu olup Bayrampaşa Kız Teknik Lisesinden 2011 Yılında mezun olmuştur. 2011 yılından beri bir hukuk bürosunda avukat asistanlığı yapmış olana Aksoy, 2020 yılında büromuz bünyesinde çalışmaya başlamıştır.

Burcu Aksoy

Avukat Asistan