Esav Hukuk

HAKKIMIZDA

Hoşgeldiniz

ESAV HUKUK

Av. Arb. Eşref Çalışır’ın kuruculuğunu üstlendiği ESAV Hukuk 2005’ den beri faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan bugüne kadar gerek kurumsal gerek bireysel müvekkillerine hukuki danışmanlık ve dava avukatlığı hizmeti vermektedir. ESAV Hukuk’un temel prensibi; müvekkillerinin hak kaybına uğramamaları ve haklarına daha çabuk kavuşmaları için davadaki bütün süreçleri sıkıca takip etmek, gerekli bütün işlemleri büyük bir özveriyle yapmaktır. ESAV Hukuk; tecrübeli kadrosunun birikimleri ve genç kadronun dinamikliği ile etkili bir ekip ruhu oluşturmayı başarmıştır. Bu ekip ruhuyla her icra takibi ve dava dosyası tek tek mercek altına alınıp özel olarak ilgilenilmektedir. Ayrıca müvekkillerimizle olan karşılıklı güven ilişkisinin daim kalabilmesi için hukuki süreci şeffaf bir şekilde yönetmek büromuzun en önemli ilkelerindendir.

Başarılar
& Hikayeler 01.

Geçmişten günümüze tüm verdiğimiz hizmetler ile kazandığımız davalar sayesinde her aldığımız davayı başarı hikayelerimize eklemekten gurur duyuyoruz.

Değerler
& Felsefe 02.

Müvekkillerimizle dava ve danışmalık sürecindeki ilişkilerimiz avukatlık mesleğinin etik değerleri çerçevesinde karşılıklı güvene ve dürüstlüğe dayalı olarak kurulur.

Görevler
& Hizmetler 03.

Aile hukuku, sigorta hukuku, iş hukuku, ceza hukuku, tüketici hukuku, ticaret hukuku vb. konularda danışmanlık önerilerimizden faydalanabilirsiniz.

YASAL YARDIMLAR İÇİN BURADAYIZ.

Yasal sorunlarınız için kaliteli yasal danışmanlık, destek ve sonuçlar sağlamayı hedefliyoruz.

Yasal Tavsiye Önerilerimiz

Davalarınızda yasal önerilerimizle daha hazırlıklı ve sonuca 1 adım önde gidin.

Danışmanlık Hizmetleri

Olabilcek sonuçlar hakkında danışmanlık hizmetlerimizden faydalanın.

Dosya Masraflarını Öğrenin

Talebiniz ve araştırmalarımız doğrultusunda dosya masraf tutarlarınızı öğrenin.

Belgelerinizi İnceleyin

Her bir davanız tek tek analiz yapılıp tarafınızada iletilmektedir.

Ekibimiz

EKİBİMİZLE TANIŞIN

Esav hukuk bürosundaki her avukat sadece medeni meselelere odaklanır, avukatlarımızı tüm davaları ele alma konusundaki deneyimlerini ve yeteneklerini dikkate alarak seçtik.

Eşref Çalışır

Avukat Eşref Çalışır, 1977 yılında Nevşehir ilinde doğdu. Hukuk Fakültesi eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde 1997 yılında tamamladı.

Damla Seçkin

Avukat Damla Seçkin, 1984 yılında İstanbul ilinde doğdu. Hukuk Fakültesi eğitimini 2007 yılında mezun olduğu İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde tamamladı.

Damla Seçkin

Avukat

İbrahim Talha KAYIHAN

Avukat İbrahim Talha KAYIHAN ,1995 yılında Kütahya-Tavşanlı’da doğdu. Ofisimiz bünyesinde dava ve danışmanlık departmanında hususiyetle Kişisel Verilerin Korunması Hukuku ve İş Hukuku alanlarında dava ve danışmanlık departmanında çalışmaktadır.

Yasin Çalışır

Katip Yasin Çalışır, 1989 yılında Nevşehir’de dünyaya geldi. 2015 yılında Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümü’nden mezun oldu.